Kérky a tetování fotogalerie

9. srpna 2014 v 17:59
Tetování se stalo velmi oblíbeným v posledních desetiletích v mnohých částech světa, především v Severní Americe, Japonsku a v Evropě. V těchto zemích profesionální tatéři povýšili své výtvory na umělecká díla. Bolí tetování? To je nejčastěji pokládaná otázka mých kamarádů po zjištění, že mám tetování.. Kérka se mi na lidech líbí strašně moc!

Přejít na fotogalerii kérek a tetování

Už dlouho jsem taky nějaké chtěla. Tetování tuší - věc, o které někteří z vás už jistě slyšeli, protože nevím jak u vás, ale u nás se to v poslední době celkem rozmohlo. Já osobně nemám proti netování nic. Když je to hezké tetování a tím tedy myslím - malé na vhodném místě, a především to tetování dává smysl, jsem pro. Vím, že existují různá tetování. Kérka na ruce, předloktí, zápěstí, ramena, krk, hruď, záda.. ale mě se v poslední líbí tetování na zádech či prsou/hrudi. Tetování s vílou, andílkem nebo jen křídly jsou u žen a dívek velmi populární a mohou symbolizovat cokoli od ochrany a svobody až po osudovou lásku. Nejoblíbenější umístění tetování s andělem strážným je na lopatku, odtud ti může nahlížet přes rameno a dávat na tebe pozor. Andělé bývají také ústředním motivem tetování, které má symbolizovat památku na někoho blízkého. Na tetování má každý z nás odlišné názory. Já osobně bych do toho nikdy nešla (ne, jehel se nebojím), protože jak se znám, brzy bych toho začala litovat. Ale nikoho za to neudsuzuji. Tetování (kérka) je určitý druh kresby, při které jsou pomocí tetovací jehly částečky inkoustu nebo jiného barviva nanášené pod kůži člověka. V odborné terminologii jde o tzv. mikro-pigmentovou implantaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BenyA BenyA | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:50 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

2 FelixU FelixU | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:31 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama