Gelové nehty fotogalerie 2014

3. srpna 2014 v 20:17
Co znamená "gelové"? Nejdřív se nehty normálně upraví a nalakují, případně se na to nalepí umělé nehty, a poté se jako svrchní vrstva nanese gel, který následně zapečete pod UV světlem tak, že ztvrdne jako pryskyřice. Když budete chtít nosit gelové nehty delší dobu, připravte se na to, že díky růstu nehtů bude potřeba je různě doplňovat, opravovat a restaurovat. Celkově bych řekla, že co se týče všech možných (a nemožných) vychytávek na nehty, tak Essence v drogerii ostatní značky válcuje. Naneste větší množství gelu v oblasti problémového bodu. Vytvarujte nehet tak, aby hladce přecházel od problémového bodu ke konci nehtu. Nedotýkejte se kůže nebo okrajů gelem. Všechen lesk musí být odstraněn při přípravě nehtu.

Gelové nehty fotogalerie 2014


Očistěte nehet čističem, než začnete s přípravou nehtu i po přípravě nehtu. Nehty dočista odlakujeme a jemnou stranou speciálního pilníku vyčistíme a vyhladíme. Pokud si potrpíte na francouzskou manikúru, pokud máte lámavé nebo třepivé nehty a chcete aby ruce vypadaly upraveně......tak věřím, že v sadě zalíbení najdete. Z počátku jsem se obávala, že nehty nebudou přirozené, budou moc vystouplé a při první příležitosti se mi všechny ulámou. To jsem se ale spletla. Samotná aplikace netrvá moc dlouho, nejdelší bylo si rozmyslet, co přesně si představuji. V minulosti jsem si nechávala dělat vždy hranaté gelové nehty, ale proč nezkusit něco nového.
Zkusila jsem tento tvar a musím říci, že se mi s ním nejen lépe píše na počítači, ale celkově se mi s těmito nehty lépe pracuje. Moderní žena si na zimu nechá udělat (nebo sama sobě spáchá) gelové nehty v zimním designu. Ty musí zdobit sněhové vločky, sněhuláčci nebo aspoň hóóóódně třpytek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama